Wiodący kreator nowoczesnych rozwiązań i technologii w obszarze transportu kolejowego i jego bezpieczeństwa poprzez wykorzystywanie efektu synergii i potencjału tkwiącego w klastrze

HARMONOGRAM

Warsztaty i spotkania

Zapraszamy do udziału w seminariach, warsztatach, spotkaniach partnerskich i branżowych

Najbliższe wydarzenia

Spotkanie branżowe

Spotkanie PKK

11.12.2014 - 11.12.2014

Katowice

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie członków Południowego Klastra Kolejowego, które odbędzie się 11 grudnia o godz. 10:00 w siedzibie Stowarzyszenia, przy ul. Gallusa 12.

Program spotkania:

I. Podsumowanie okresu finansowania Klastra ze środków unijnych w  ramach programu  RPO WSL i przedstawienie dotychczasowych osiągnięć klastra
II. Przedstawienie strategii Południowego Klastra Kolejowego na rok 2015
III. Powitanie nowych członków Południowego Klastra Kolejowego oraz prezentacja firm
IV. Wręczenie certyfikatów laureatom programu „Lider Innowacji w transporcie kolejowym”

W związku z zakończeniem finasowania projektu ze środków unijnych podczas spotkania chcielibyśmy dopełnić także formalności związanych z podpisaniem Umów współpracy(które były wysyłane 18.11.) dlatego bardzo zależy nam na Państwa obecności.

Ponadto spotkanie będzie okazją do przekazania ankiet, które także były wysyłane 18.11, bądź do omówienia ewentualnych niejasności w związku z przesłanymi materiałami.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Liczymy na Państwa obecność!

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 05 grudnia 2014.

 

"Utworzenie klastra kolejowego"
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013."